“Yolunu kaybedenlerin yaşadığı bir aradayız. Hem zaman bakımından , hem mekan, hem ilişkiler.” İlerisinde kaybetsek de en azından girebileceğimiz yollarımız mı olduğuna şükretmeli? Yoksa gerçekten dahil olamadığımız başarılar mı kalbimizi dindirmeli?….

Tekrardan merhaba.Şimdi bu yazıyla ise ufak bir nefes almak zamanı…:)

 

 

Bu hafta sizlere kaybedilmiş yolların bir ucundan tutmaya yeltenen iki kişinin hikayesinden bahsedeceğim.Kaybedilen yolların aksine kazanılan maskelerin dikkatimi çektiği bir anime-manga serisi.

Bu seriyi okurken margusun hissizliği(!) aslında hissedemeyişleri o kadar düşündürdü ki beni…

Hissetmeyi isteyip, bir kuru kafa maskesine mimik kazandırmak için verdiği hayat mücadelesi. Gerçi oldukça ironik bir yaklaşım oldu bu 🙂

 

 

 

HADİ SERİYİ TANIYALIM…

 

Bi tarafta bir kemik kafa Margus, diğer tarafta bir kraliçe arı Chise…  Ve her aldığınız nefesin ölümden bir dakika öncesi olma riski…

Chise küçük yaşta ailesini kaybeder. Ve kendini kaybettiği yolda bir durak olan ve belkide onun yeni hayatının portalı olan açık arttırmanın içinde bulur. Kendini bir iskelet kafanın büyücü çırağı olarak bulur ve hikayemiz böyle başlar.

Kaliteli bir yapımla karsılaştım ve hemen sizlere tanıtmak için kolları sıvadım.

 

 

Şu margus cidden çok karizma değil mi bana mı öyle geliyor???

Ben sizlere animesinden çok mangasından bahsetmek istedim. Çünkü konu olarak olsun çizimler olarak olsun gerçekten güzel bir ürünle karşı karşıyayız. ve manganın animeye karşı verdiği savaşta gerçekten galip olduğunu düşünüyorum. Buraya animesinden ufak kesitlerden oluşan bir tanıtım videosu bıraktım. Şimdiden keyifli seyirler… Görüşmek üzere..:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar hakkında

Ozdenurrr