Size bir süper güç vereceğimi söylesem bunun karşılığında ölümüne bir maça girer miydiniz?

Herkese yeniden merhaba bugün yine güzel bir mangayla beraber sizinleyim .Mangamızın şuan maalesef animesi yok ama ben yakın zamanda olacağını düşünmekteyim.Aksiyon ve oyun ögeleri barındıran bu yapım sizi düşmeyen temposuyla bir oturuşta tamamını okutacak.Özellikle günümüzün herkesin elinden düşürmediği telefonları farklı bir şekilde kullanması şahsen benim baya hoşuma gitti .Lafı fazla uzatmadan konuya geçiyorum.

tamamı renkli değil sadece girişteki bir iki sayfa

SUDOU KANAME çok sıradan bir öğrenciydi taki kendine yollanan bir oyun linkine tıklayana kadar.Sadece bir tıkla Darwin’s Game e kayıt olabilirsiniz. Merak etmeyin oyun otomatik her şeyi ayarlayıp telefonunuza kurmakta ve bir yılan tarafından hem takip  edilmenizi sağlayan hemde size özel bir güç veren bir mührünüz olabilir.

Nasıl ıssız bir adaya düştüğünüzde sadece hayatta kalmaya odaklanıyorsanız bu oyunu oynarken aklınızdan çıkarmamanız gereken tek şey “hayatta kalmak”. Tabi eğlenceyi ve ödülleride es geçmemek lazım.Oyuncular kendi içerisinde birbirlerini öldürerek puan kasabilir ve bu  puanları istedikleri gibi harcayabilir.Örneğin acil bir durumda bir arkadaşınıza yardım çağrısında  bulunabilir. Oyunu oynarken silah ve mühimmat alabilirsiniz yada bu oyunu para kazanma yolu olarak kullanıp bütün puanlarınızı paraya çevirebilirsiniz.Kısacası bu oyunda ne ararsanız var güç,para tabi işin ucunda ölümde var.Kazanmak için sadece öldürmek gerekmiyor rakibinize karşı zekanızı kullanarakta kazanabilirsiniz. Karakterlerin her birinin ayrı özelliklerde oluşu,oyunla ilgili durmadan bir şeyler öğrenmek ve bitmeyen aksiyonuyla sürükleyici bir atmosfere sahip bir manga. Özellikle büyük çaplı bir turnuvanın oluşması yani düşünsenize 300 d-game oyuncusu bir şehirde  aynı şeyin peşinden koşuyor. Filmi olsa bu ölüm kalım savaşını heyecanla izlerdiniz değil mi  ? Birbirinden farklı güçlere sahip 300 kişinin bir şehirde hedefe ulaşmak için yapabileceklerini düşünün. Yeteri kadar merak ettiyseniz Darwin’s Gamei okumak için neyi bekliyorsunuz. Umarım sizde benim kadar beğenirsiniz.

 

Yazar hakkında

BayL

myanimelist.net/animelist/Deathlist