Selam. Bugün sizlere bir vampir mangasından bahsedeyim. Uzun zamandır ortalarda vampirle ilgili bişiler dolanmıyordu. Buna denk geldim. İlginçleşebileceğini düşünüyorum.:)

 

 

 

 

 

 

 

 

Şimdi dünyada tutan ve her daim merak uyandıran bir konu var mı derseniz ben derim ki vampirler. İsterlerse aynı kopyalamalarla tekrar tekrar çeksinler bi şekilde kendini izlettiriyor. Ülkeye bir alacakaranlık akımıyla doğan vampirler vampire diaries resmen kafaların içine girdi. Tabi ki anime manga kültürünün baş yapıtlarından olan vampir-romantizmin doruklarını yaşayan ( benim ikinci izlediğim anime olan {ilki ‘ayashi no ceres’}) vampire knight’ tan bahsetmezsek ayıp olur. Onu tanıtsak mı acaba? Neyse konumuza geri dönelim ilk izlediğim vs deyince baya eskilere gittim. 🙂

 

 

 

 

Demem o ki yazar herhalde risk almak istememiş ki ben vampirden alır yürürüm diye oturmuş kağıt kalem başına. İlk başta önyargıyla başladım. Çizimlerden pek hoşlanmamıştım ki birkaç bölüm içinde gözümüz alışıyor. Daha bizde 7 bölüm yayınlanmış. Ben yeni başlayan az bölüme sahip mangaları daha çok seviyorum. Güncel takip etmek hoşuma gidiyor. Gelen yeni bölümler hayatın ufak tatlı süprizleri gibi falan hissettirmiyo  böyle diyenlere inanmayın hepsi hikaye 😀

 

 

Konuya dönelim mi desem yoksa konuya başlayım mı desem bilemedim. Bir sürü gereksiz geyik muhabbeti yaptım. Sıcaktandır…:) Bir kızımız var ki kan kırmızısı saçları var. Manga siyah, beyaz ve kırmızı kullanılarak hazırlanmış ve benim hoşuma giden bir detay. Şimdiye kadar ki baş kahraman kızların aksine oldukça zeki bir hatun kişi. Nadir oldukları için kıymet bilmek lazım. Kıza sarmış olan vampir gencimiz. Günümüz zamanında geçen bu seri oldukça heyecanlı sahnelere sahip.

 

Şimdilik bu kadar. Birkaç güne görüşürüz. Bu arada bişi sorayım [sorduğum sorulara yanıt veren olmuyo ama yinede şansımızı deneyelim 🙂 ] Slam dunk gibi insanı motive eden, eğlenceli mangalar biliyo musunuz? Tavsiyeyi hep biz verecek değiliz ya 🙂 Yardımcı olan olursa teşekkür ederim şimdiden. :):)

Yazar hakkında

Ozdenurrr