Bastard tadını özleyenler var mı benim gibi. Çizimler,atmosfer, konu, üslup ve karanlık… O karanlık odaya tekrar girmiş gibi olmak ister misiniz? Gerilim dolu birkaç saat için daha hazır mıyız ???
Ufaktan gezinirken bir manga keşfettim. Bu arada manga,manhwa,webtoon ,novel( gerçi bu biraz daha farklı) vs birsürü farklı türlü ifade edilsede ben hepsine manga demeyi seviyorum. Türlerin farkındayım yani 🙂 Mangayı ilk gördüğümde ohoo elimize bir parça daha düştü diye geçirdim içimden.Bastard’ın devamı sandım hatta en başta 🙂 sonra yayımlanan bölüm sayısının 6 olduğunu görünce güncel takibine kendi kendine eklendi tabiki. Umarım sonradan kurgu kendini bozmaz ve beklentilerimi aşar. Böyle tanıtıp destekçisi olduktan sonra kötüye giderse acayip canım sıkılır. Ben her yeni okuyup listeme aldığım mangayı bi arkadaş gibi görüyorum. Böyle bana birşeyler öğreten benim kendimi anlamama yardım eden hikaye anlatan bi arkadaş gibi. O yüzden bu hikayeler bazen Ramiz dayının öğütleri misali yardımcı oluyor. Bu arada anlamışsınızdır taraf tutmayı severim ( Beşiktaşlıyım 😀 ). Yani bu mangayıda favori listeme aldım . Artık o da bizim bir parçamız :))
 

 

 

Gelelim yeni manganın özelliklerine …
Öldürmek istediğiniz birini bir rüya aracılığıyla öldürebilmek nasıl olurdu? Öldürmek istediğiniz kişinin resmini yastığın altına koyup uyuyun. O kişinin elinizde çerçevelenmiş bir resmiyle rüyaya uyanıyorsunuz.

Bir sergiye götürüp asacaksınız çerçeveyi. Sergiye girebilmek için sağlam, oldukça sağlam bir ölüm sebebine ihtiyacınız var. Hangi sebepler yeterli gelirken hangileri yetersiz gelecek? Nefret hangi boyutlara ulaşabilir? Bakıp göreceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada dünyada hiçbir sebebin insan öldürmeye yeterli olacağanı düşünmüyorum. Ölüm bir çözüm değildir. Ölümden çok daha eğlenceli çözünler var. Biraz zekiyseniz onları bulabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere :))

Yazar hakkında

Ozdenurrr