Ağustos’un 16′sında, saat 16:59′da, Saitou yani ben, dünyaya geldim.

Dün, birçok doğum günü mesajı aldım! Hepiniz fotoğraf, video ve diğer birçok şey göndermişsiniz… Bunların hepsi için çok teşekkür ederim! Bu blogu hazırladığım için beni kutladınız… Blog yorumlarında da doğum günümü kutladınız… Bunların hepsi… Nasıl hissettim desem… mmmm, tam kelime~ Mutlu olacak sanırım.

O kadar mutlu hissettim ki gözyaşlarımı tutamadım…

Aa…..

Hey, şey~ Bana resimle cevap verenler için… Yolladıklarınızın hepsini kaydettim (; ▽; ) Eğer bu durum sizin açınızdan bir problem yaratırsa haber verin lütfen!!

Evet! Dün okuduğum mesajların çoğunda geçen bir kelime oldu… İşte o kelime!

~ Gülümse ~

Gerçekten, aldığım mesajlarda bu kelime çok geçti. Sizler gülümsememi gördüğünüzde mutlu olduğunuzu ve gülmemin muhteşem olduğu gibi şeyler yazmışsınız…

Hadi amaaaaa… neden böyle yapıyorsunuz ki… Beni övmenizin karşılığında çok bir şey almıyorsunuz hem de…..? Ehehe~

Yalan söyledim. Hahaha Bu tip birçok mesaj aldım ve hepsi beni çok mutlu etti… Sanırım bundan sonra daha fazla gülümsemeye çalışacağım.

Böylelikle, hepiniz günbegün gülümsememi destekleyebiliyor olacaksınız!! Hepinizin bana gösterdiği nezaketin karşılığı düzgün bir şekilde verdiğimden emin olacağım. Size karşı duyduğum sevgi hepinize ulaşabilse iyi olurdu (`・⊝・´ )!! Bekliyor olacağım.

Bu nedenle, her günümü hiç çekinmeden dopdolu geçirip, “Yaşamak istiyorum!” sözüne bağlı yaşıyorum.

Çok, çooook teşekkür ederim!! Lütfen gelecekte de bana iyi bakın!

DN: “Dün ne yaptın?” Böyle bir soru aldım, o zaman… Dün, günümü değerli ailemle geçirdim. Küçük yeğenimden de doğum günü kutlaması aldım, sırıtırken kutladı beni 😍

(Not: Bu çeviri saitou-shuka adlı blogdan alınmıştır. İngilizce konuya gitmek için blog isminin üzerine tıklayabilirsiniz.)

Yazar hakkında

aybertocarlos

aybertocarlos

AnimeŞeysi Kurucu / PuzzleSubs Yönetim