Acayyiip eğlenceli bir manga keşfettim :)) Gerçekten elimde tel kahkahalarla güldüğüm ikinci manga ( ilki Slam dunk 🙂 ) Yaşadığım en sıkıcı tatillerden birindeyim 🙂 Yanlış anlamayın iş hayatını özlediğimden falan değil de şımarıklık işte 🙂 Size fırından çıkan yeni ekmek misali bir manga tanıtayım. Yayınlanmaya başlayalı 5 gün vb bişi oldu. Ama işin başındaki arkadaş baya çalışkan günlük bir kaç bölüm yayınlanıyor 🙂 Sağolsun varolsun ellerine sağlık :))

 

Bir küçük kız ve abisi hakkında bir manga :)) Onların günlük yaşamlarını konu alan çook eğlenceli bir eser :)) yan karakterlerin hepsi birbirinden farklı birbirinden eğlenceli 🙂 Kızın ailesine ne oldu belli değil daha. Büyük bir merakla bekliyoruz bakalım 🙂 Farkettiniz mi bilmem her satırın sonuna gülücü koymuşum farketmeden. Şöyle bir azıya göz gezdirince farkettim. Gerçekten çok eğlenceli yahu yazıya bile yansımış 🙂

Neyse bir webtoon olduğu için hafif bir animemsi sanki ama  manga tadını da ayrı yansıtıyor. Acayip bir mimik yansıtımı olmuş 🙂 Okuyun :))

 

Yazar hakkında

Ozdenurrr